You are not logged in
Login | Registration
05/05 Juventus - Bologna Handicap 0:1 1.38 3:1
06/05 Barcelona - Real 1 1.75 2:2
05/05 Athletic Bilbao - Betis 02 1.65 2:0
Stake: 2 PLN
Odds: 3.98
To win: 7 PLN
Juventus - Bologna:
Juve pewnie idzie po kolejne z rzędu Scudetto. Po wpadce z Napoli, zdołali wygrać w ostatnich minutach na wyjeździe z Interem. Mecz u siebie z Bologna, powinien być spacerkiem, w którym udowodnią, że we Włoszech nie mają sobie równych. Przewiduję pewne 2-0/3-0, dlatego typ handicap -1.

Barcelona - Real:
Tego typu pojedynki zawsze wzbudzają dodatkowe emocje. Zarówno Real jak i Barcelona mają sobie coś do udowodnienia. Real chce pokazać, że mimo słabej postawy w lidze, nadal jest jedną z najlepszych europejskich drużyn. Natomiast Barca pragnie przypieczętować w tym meczu sezon bez porażki. Atutem dla gospodarzy jest ich stadion, który bez wątpienia będzie ich nieść. Dodatkowo, Real od dawna nie potrafił wygrać z Blaugraną w lidze. Wydaję mi się, że w niedzielę się to nie zmieni i podopieczni Valverde, pokażą kto jest mistrzem kraju, pokonując Królewskich.

Athletic Bilbao - Betis:
Betis gra sezon życia. Po przeciwnej stronie barykady znajduje się Athletic, który rozczarowuje swoją grą w tym sezonie. Jak dla mnie w tym meczu niespodzianki nie będzie. W najgorszym wypadku dla gości, w tym spotkaniu padnie remis. Nie wyobrażam sobie, by tak słabo prezentujące się Bilbao, mogło zagwarantować sobie 3 pkt.
Report · Visits: 24
No comments
 
Powered by blogsbet.com

Login

Don't have an account? Sign up now.

Reset password

To receive new password, please enter your e-mail (provided during registration), and click Submit button.
Do you remember your password? Log in