You are not logged in
Login | Registration
05/05 Wisła Płock - Lech Poznań 2 2.30 0:0
06/05 Jagiellonia Białystok - Legia Warszawa 10 1.48 0:0
04/05 Brighton - Manchester United 2 1.72 1:0
Stake: 5 PLN
Odds: 5.85
To win: 25.74 PLN
Wisła Płock - Lech Poznań:
Lech po wpadce z Górnikiem, musi wygrać, by liczyć się o mistrzostwo Polski. 3 pkt z taką drużyną jak Wisła Płock, są ich obowiązkiem. Ostatnimi czasy, forma Poznaniaków na wyjeździe jest dobra, więc moim zdaniem powinni wrócić do domu z kompletem oczek, po skromnym zwycięstwie.

Jagiellonia - Legia:
Lotto Ekstraklasa, jak sama nazwa wskazuje jest loterią. Ciężko przewidzieć dokładny rezultat. Niemniej jednak, Legia jest po finałowym spotkaniu Pucharu Polski. Jagiellonia z kolei ma słabą passę, którą na pewno zamierza przerwać. Jak wiadomo mecz z Legią = podwójna mobilizacja. Osobiście uważam, że Jaga tego meczu nie przegra i pokaże, że cały czas liczy na trofeum w tym roku. Dlatego typ 10.

Brighton - Manchester United:
United ostatnimi czasy prezentuje dobrą formę. Już nie tracą punktów ze zdecydowanie niżej notowanymi drużynami. Ekipa pokroju Brighton nie powinna stanowić dla nich większego zagrożenia, w szczególności biorąc pod uwagę to, że o nic nie walczą. Jak wiadomo United chce zakończyć sezon z maksymalną ilością punktów, które im zostały do zdobycia, więc postawienie na zwycięstwo podopiecznych Mourinho, powinno przynieść łatwe pieniądze ;)
Report · Visits: 26
No comments
 
Powered by blogsbet.com

Login

Don't have an account? Sign up now.

Reset password

To receive new password, please enter your e-mail (provided during registration), and click Submit button.
Do you remember your password? Log in