You are not logged in
Login | Registration
28/04 Southampton - Bournemouth 1 1.74 2:1
29/04 Manchester United - Arsenal 1 1.49 2:1
28/04 Swansea - Chelsea 2 1.57 0:1
Stake: 5 PLN
Odds: 4.07
To win: 17.91 PLN
Southampton - Bournemouth:
Święci grają o życie. Spotkanie z Bournemouth, którego już nic nie interesuje, musi być zwycięskie! Tylko 3pkt i korzystny rezultat w meczu Swansea-Chelsea da im nadzieję na uniknięcie degradacji. Jak dla mnie kurs 1,74 bardzo wysoki jak na takiego PEWNIACZKA ;)

Manchester United - Arsenal:
Tego typu pojedynki zawsze są fascynujące. Pamiętamy mecz na Emirates, gdzie fantastyczny De Gea zagwarantował Diabłom 3 oczka. Na Old Trafford sprawa ulegnie zmianie o 180 stopni. Wg mnie to ekipa Jose będzie kontrolowała spotkanie i pewnie je wygra. Dobrze wiemy jak Arsenal gra w lidze na wyjazdach. Do tego dojdzie zmęczenie meczem z Atletico i prawdopodobny odpoczynek kilku zawodników z pierwszego składu przed rewanżem w Madrycie. Nie ma innej opcji niż zwycięstwo United.

Swansea - Chelsea:
Przygoda Antonio Conte ze Stamford Bridge dobiega końca. Myślę, że włoski szkoleniowiec chciałby po sobie pozostawić pozytywne wspomnienia, więc wpadka ze Swansea nie może się przytrafić. Kolejne 3pkt na pewno umocnią ich pozycję w lidze i przewagę nad Arsenalem. Mimo że Łabędzie grają o być albo nie być w Premier League, nie daję im żadnych szans.
Report · Visits: 25
No comments
 
Powered by blogsbet.com

Login

Don't have an account? Sign up now.

Reset password

To receive new password, please enter your e-mail (provided during registration), and click Submit button.
Do you remember your password? Log in