You are not logged in
Login | Registration
20/04 Zagłębie Lubin - Lech Poznań 2 2.12 0:1
22/04 Bordeaux - PSG 2 1.48 0:1
22/04 Atletico Madryt - Betis 1 1.45 0:0
Stake: 5 PLN
Odds: 4.55
To win: 20.02 PLN
Zagłębie Lubin - Lech Poznań:
Lubin nie walczy kompletnie o nic. Brak szans na mistrzostwo, brak szans na spadek (grupa mistrzowska). Lech bije się o mistrza. Po wpadce z Koroną na własnym stadionie w poprzedniej kolejce, muszą zacząć punktować, by cały czas mieć przewagę nad goniącą ich Legią oraz Jagiellonią. Uważam, że w Lubinie strzelą 1/2 bramki i ze spokojem przywiozą 3pkt do Poznania.

Bordeaux - PSG:
Zbyt wiele upokorzeń przeżyło w tym sezonie PSG, by odpuszczać sobie spotkanie, nawet jeśli zagwarantowali sobie mistrzostwo kraju. Odpoczywać przed LM nie muszą, dodatkowo Bordeaux nie walczy o europejskie puchary. Rozstrzygnięcie w tym meczu może być tylko jedno - pewne zwycięstwo Paryżan.

Atletico Madryt - Betis:
Zdecydowanie najciekawiej zapowiadający się pojedynek z tego kuponu. Ekipa z Madrytu zagwarantowała sobie miejsce w LM. O mistrzostwie cały czas myślą, jednak wiedzą, że szanse wynoszą ok. 1%. Pozostał natomiast jeszcze jeden cel do zrealizowania - być przed Realem! W razie ewentualnego zwycięstwa, taka opcja stanie się bardzo realna. Betis natomiast ma sezon życia. Niewielu się spodziewało, że będą wyżej w tabeli od Sevilli. Wydaję mi się jednak, że po 6 zwycięstwach z rzędu, przyjdzie w końcu pochylić im głowy przed silniejszym rywalem, którym bez wątpienia jest Atletico.
Report · Visits: 42
No comments
 
Powered by blogsbet.com

Login

Don't have an account? Sign up now.

Reset password

To receive new password, please enter your e-mail (provided during registration), and click Submit button.
Do you remember your password? Log in